Wie zijn de mensen achter hardt?

‘Creatieve duizendpoten’, zo zou je de mensen binnen het team van Hardt het beste kunnen omschrijven. De Art director is niet alleen Art director en de DTP-er is meer dan dat. Door onze individuele veelzijdigheid zijn wij van vele markten thuis. In de conceptfase is het hele team betrokken bij de ontwikkeling van het concept. De Art director en de creatief DTP-ers gaan aan de slag met het verdiepen en uitwerken van het concept. Maar ook de traffic-manager en de programmeur denken ijverig mee en hebben gaandeweg wat in de melk te brokkelen. Een standaard manier van werken? Misschien niet echt, maar het maakt ons werk des te leuker! Ons samenspel resulteert in verrassende concepten die altijd vanuit verschillende invalshoeken bekeken zijn.

TITLE


Maartje Kuipers

Art Director

maartje@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

TITLE


Martijn Guillot

Commercieel manager

martijn@hardtonline.nl
06 26 524 447


Dion Riesthuis

Av Designer/Front-end Developer

dion@hardtonline.nl
(074) 26 71 180


Frederique Debski

Creatief strateeg/designer

frederique@hardtonline.nl
(074) 26 71 180

TITLE


Cliff Willms

Creative Director

cliff@hardtonline.nl
(074) 26 71 180


Tim Oosterveld

Traffic manager

tim@hardtonline.nl
(074) 26 71 180


Floris Goossen

3D-Designer/Front-end Developer

floris@hardtonline.nl
(074) 26 71 180